KUCHENKA MIKROFALOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ PROGRAMOWANIA, Z PORTEM USB 1800W Wariant podstawowy | Hendi 281376
dodaj do przechowalni
281376
Opis
| Numer katalogowy | 281376 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 563 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 330 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 310 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 175 mm |
| Pojemność | 18 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.