Indukcyjna płyta grzewcza IW10-EBBF | Bartscher 105996 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105996 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | IW10-EBBF |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 320 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | elektroniczne |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.