Indukcyjna płyta grzewcza IW10-EB | Bartscher 114367 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 114367 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | IW10-EB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | szkło |
| Szerokość | 490 mm |
| Głębokość | 345 mm |
| Wysokość | 67 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Temperatura minimalna | 40 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Waga | 5.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.