Indukcyjna płyta grzewcza IW10 | Bartscher 114366 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 114366 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | IW10 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | szkło |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Waga | 5.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.