Grill rolkowy do parówek 7181 | Bartscher 104922 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 104922 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 590 W |
| Temperatura minimalna | 20 °C |
| Temperatura maksymalna | 110 °C |
| Sterowanie | mechaniczne |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.