Grill lawowy gaz. 70 szer. 660 US | Bartscher 2006601 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2006601 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 660 mm |
| Głębokość | 570 mm |
| Wysokość | 282 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 8 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Typ powierzchni roboczej | 312 x 483 mm |
| Waga | 40.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.