Grill lawowy gaz. 650, B800 | Bartscher 1151593 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1151593 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 14 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Wymiary powierzchni roboczej | 330 x 580 mm |
| Waga | 69.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.