Grill lawowy gaz. 40 szer. 330 US | Bartscher 2006301 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2006301 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 545 mm |
| Wysokość | 285 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 4 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Wymiary powierzchni roboczej | 312 x 483 mm |
| Typ powierzchni roboczej | ruszt V (do mięsa) |
| Waga | 21.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.