Grill kontaktowy 'Panini-MDI' 1G | Bartscher A150979 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A150979 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | "Panini-MDI" 1G |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 405 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.2 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Waga | 18.10 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.