Garnek, urządzenie do gotowania ryżu 8L 25-40os. StCrNi | Bartscher A150513 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A150513 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Wysokość | 350 mm |
| Średnica | 320 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1950 W |
| Waga | 10.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.