Frytownica indukcyjna z kranem 8 l Plus | Bartscher 165118 B
dodaj do przechowalni
Opis
Frytownica indukcyjna 8L Plus marki Bartscher to sposób na precyzyjnie wysmażone frytki o idealnej chrupkości. Technologia indukcji zapewnia równomierne rozgrzanie oleju i zachowanie stałej temperatury przez cały czas obróbki. Wbudowany kran spustowy ułatwia opróżnianie frytownicy.
Materiał wykonania
Jednokomorowa frytownica Bartscher została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, zatwierdzonej do kontaktu z żywnością. Dzięki temu urządzenie spełnia wymogi HACCP i nie wchodzi w kontakt z rozgrzanym tłuszczem. Jest odporne na działanie temperatury i wysoce wytrzymałe. Solidny kosz posiada nienagrzewający się uchwyt z tworzywa sztucznego, co sprzyja bezpieczeństwu podczas użytkowania.
Sterowanie
Regulacja grzania jest prosta i intuicyjna – mechaniczne pokrętło na górnym panelu umożliwia dostosowanie temperatury do przygotowywanego dania, w zakresie od 60 °C do 190 °C.
Ergonomia
Frytownica jest wyposażona w termostat bezpieczeństwa, który zapobiega przegrzaniu urządzenia przy długotrwałym użytkowaniu. Poparzeniu lub rozlaniu oleju podczas opróżniania frytownicy zapobiega praktyczny kran spustowy.
| Numer katalogowy | 165118 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 290 mm |
| Głębokość | 565 mm |
| Wysokość | 415 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 12.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.