Frytownica indukcyjna 2x8 l Plus | Bartscher 165119 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukomorowa frytownica indukcyjna 2x8L Plus marki Bartscher to sposób na precyzyjnie wysmażone frytki o idealnej chrupkości. Technologia indukcji zapewnia równomierne rozgrzanie oleju i zachowanie stałej temperatury przez cały czas obróbki. Wbudowane krany spustowe ułatwiają opróżnianie obu komór frytownicy.
Materiał wykonania
Dwukomorowa frytownica Bartscher została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, zatwierdzonej do kontaktu z żywnością. Dzięki temu urządzenie spełnia wymogi HACCP i nie wchodzi w kontakt z rozgrzanym tłuszczem. Jest odporne na działanie temperatury i wysoce wytrzymałe.
Sterowanie
Sterowanie urządzeniem jest proste i intuicyjne – mechaniczne pokrętła na górnym panelu umożliwiają regulację osobno dla każdej z komór, w zakresie od 60 °C do 190 °C.
Ergonomia
Frytownica jest wyposażona w termostat bezpieczeństwa, który zapobiega przegrzaniu urządzenia przy długotrwałym użytkowaniu. Poparzeniu lub rozlaniu oleju podczas opróżniania frytownicy zapobiega praktyczny kran spustowy.
| Numer katalogowy | 165119 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 580 mm |
| Głębokość | 575 mm |
| Wysokość | 415 mm |
| Pojemność | 16 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 7 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Waga | 23.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.