Frytownica gazowa 13 l | F13T - 94 G | RM Gastro 00028404
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokiej jakości frytowanica gazowa. 1 komora o pojemności 13 l. Najważniejsze parametry:
- moc grzałek idealnie dopasowana do pojemności komory,
- pokrywa wanny,
- zawór spustowy,
- możliwość zestawiania z podstawą otwartą lub szafkową,
- blokada zaworu spustowego,
- zapłon piezzo,
- płomień pilotujący (pilot flame),
- 1x kosz: 280 x 290 x 100 mm,
- wymiar wanny: 315 x 345 x 225 mm,
- wydajność 10 kg/h.
| Numer katalogowy | 00028404 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | F13T - 94 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Pojemność | 13 l |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 12 kW |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Pojemność komory | 13 l |
| Wydajność na godzinę | 10 kg/h |
| Waga | 60.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.