Frytownica gaz. 600 szer. 400 1x8L | Bartscher 1315113 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1315113 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 6.7 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Wymiary kosza | 227x290x120 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Pojemność komory | 8 l |
| Waga | 25.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.