Frytownica gaz. 600, B600, 2x8L | Bartscher 1315213 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1315213 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 13.4 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Ilość koszy | 3 szt. |
| Wymiary kosza | wymiar kosza 1: 227x290x120 mm / wymiar kosza 2: 115x290x120 mm |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Waga | 42.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.