Frytownica elektryczna nastawna 2x12 l z kranem spustowym | Bartscher 162651 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukomorowa frytownica elektryczna Bartscher 2x12 l to optymalny wybór do profesjonalnej gastronomii, np. barów szybkiej obsługi i restauracji serwujących frytki ziemniaczane oraz inne dania z głębokiego tłuszczu.
Materiał wykonania
Frytownica jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która doskonale sprawdza się w profesjonalnej gastronomii ze względu na długą żywotność, odporność na korozję, a także łatwość czyszczenia. Jej gładką, nieporowatą powierzchnię można dokładnie umyć.
Ergonomia
Utrzymanie frytownicy w czystości jest proste i bezpieczne również dzięki kranowi spustowemu, który pozwala na łatwe opróżnianie komory ze zużytego oleju. Dodatkowo wyjmowane sito do panierowania oraz wychylna grzałka ułatwiają czyszczenie sprzętu.
Dzięki odpowiedniej konstrukcji komory, frytownica posiada strefę zimna, która zapobiega uwalnianiu się szkodliwych substancji ze spalonych fragmentów żywności.
Dodatkowe informacje
- Urządzenie zasilane trójfazowo (tzw. siła) – wymaga podłączenia przez osobę z uprawnieniami elektryka.
| Numer katalogowy | 162651 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 835 mm |
| Wysokość | 485 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 18 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Pojemność komory | 12 l |
| Waga | 28.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.