Frytownica elektryczna nastawna 12 l z kranem spustowym | Bartscher 162650 B
dodaj do przechowalni
Opis
Nablatowa frytownica elektryczna Bartscher z 12-litrową komorą to optymalny wybór do profesjonalnej gastronomii, np. barów szybkiej obsługi i restauracji. Pozwala na wydajne smażenie frytek i innych dań z głębokiego tłuszczu.
Ergonomia
Konserwacja i utrzymanie frytownicy w czystości są proste i bezpieczne dzięki kranowi spustowemu, który pozwala na łatwe opróżnianie komory ze zużytego oleju. Dodatkowo wyjmowane sito do panierowania oraz wychylna grzałka ułatwiają czyszczenie sprzętu.
Dzięki odpowiedniej konstrukcji komory, frytownica posiada strefę zimna, która zapobiega uwalnianiu się szkodliwych substancji ze spalonych fragmentów żywności.
Dodatkowe informacje
- Urządzenie zasilane trójfazowo (tzw. siła) – wymaga podłączenia przez osobę z uprawnieniami elektryka.
| Numer katalogowy | 162650 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 830 mm |
| Wysokość | 442 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 9 kW |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Pojemność komory | 12 l |
| Waga | 15.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.