Frytownica elektryczna 2x11 l z podstawą | Bartscher 286921 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukomorowa frytownica elektryczna marki Bartscher z otwartą podstawą to wydajne urządzenie stworzone z myślą o smażeniu frytek i innych dań z głębokiego tłuszczu w dużych restauracjach i barach fast-food. Dzięki dwóm komorom o pojemności 11 litrów, frytownica pozwala na płynną realizację zamówień nawet w godzinach szczytu.
Materiał wykonania
Frytownica została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej 18/10, która gwarantuje bezpieczeństwo żywności i długą żywotność urządzenia. Ten materiał jest odporny na korozję i wysokie temperatury, a jednocześnie – z uwagi na jego nieporowatą powierzchnię – łatwy do utrzymania w czystości.
Ergonomia
Frytownica ma ergonomiczną budowę, która pozwala na wygodne użytkowanie sprzętu i jego łatwe czyszczenie dzięki wychylnej grzałce i zaokrąglonym narożnikom. Krany spustowe umożliwiają bezproblemowe opróżnienie komór frytownicy w celu wymiany oleju i umycia urządzenia.
Urządzenie jest wyposażone w tzw. zimną strefę, która zapobiega spalaniu się pozostałości smażonych produktów opadających na dno komory. Takie rozwiązanie pozwala wydłużyć żywotność oleju i zapobiega powstawaniu szkodliwych substancji w tłuszczu.
Dodatkowe informacje
- W zestawie znajdują się 2 kosze do frytownicy.
- Frytownica jest zasilana trójfazowo (tzw. siła), dlatego wymaga montażu przez osobę z uprawnieniami elektryka.
| Numer katalogowy | 286921 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 22 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 17.4 kW |
| Temperatura minimalna | 100 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Pojemność komory | 11 l |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.