Frytownica SNACK XL Plus | Bartscher 165530 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 165530 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 245 mm |
| Głębokość | 720 mm |
| Wysokość | 470 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.4 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Wymiary komory | 180 x 400 x 200 mm |
| Waga | 8.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.