Frytownica "SNACK III" | Bartscher A162810E B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A162810E |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 265 mm |
| Głębokość | 620 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.25 kW |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Wymiary kosza | 195 x 245 x 140 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 6.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta
Dane techniczne
| Zasilanie | 230 V |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.