Frytownica SNACK II Plus | Bartscher A162821E B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A162821E |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | Snack II Plus |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 4 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Waga | 9.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.