Frytownica PROFESSIONAL I | Bartscher 162900 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 162900 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Wysokość | 375 mm |
| Pojemność | 10 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 8.1 kW |
| Wymiary kosza | 300 x 240 x 120 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 11.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.