Frytownica PETIT | Bartscher 165103 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 165103 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 210 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Pojemność | 3 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Temperatura minimalna | 130 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Wymiary kosza | 145 x 240 x 80 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 2.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.