Frytownica IMBISS I | Bartscher A150307 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A150307 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 290 mm |
| Głębokość | 630 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.25 kW |
| Wymiary kosza | 195 x 230 x 195 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 9.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.