Frytownica 700, szer. 400, 2x8L | Bartscher 272335 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 272335 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 14 kW |
| Temperatura minimalna | 140 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Wymiary kosza | 130 x 310 x 120 mm |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Wymiary komory | 140 x 345 x 220 mm |
| Waga | 62.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.