Frytownica 600 B600 2x6L | Bartscher 131413 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 131413 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6.6 kW |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Wymiary kosza | 190x270x120 mm |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Pojemność komory | 6 l |
| Waga | 29.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.