Frytownica 600 B400 6L | Bartscher 131306 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 131306 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.3 kW |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Wymiary kosza | 190x270x120 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Pojemność komory | 6 l |
| Waga | 17.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.