Frytownica 2-komorowa z kranem 2x9 l MDI SNACK IV Plus | Bartscher A162829 B
dodaj do przechowalni
Opis
Frytownica dwukomorowa MDI Snack IV Plus marki Bartscher
Frytownica o pojemności 2x9 l zaprojektowana została z myślą o małych lokalach gastronomicznych. To małe, ale praktyczne urządzenie, które dzięki kranom spustowym jest łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo posiada cyfrowe pokrętła które umożliwiają ustawienie temperatury z dokładnością do jednego stopnia i pozwalają kontrolować aktualną temperaturę oleju.
Wykonanie
Obudowa urządzenia wyprodukowana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej do zachowania w czystości. Posiada dwie komory o wymiarach 240x300x200 mm, do której przynależą 2 kosze 210x220x120 mm. Z przodu urządzenia znajdują się zawory spustowe wraz z blokadą,co przyspiesza i ułatwia wymianę oleju oraz czyszczenie. Strerowanie odbywa się za pomocą cyfrowych pokręteł z wyświetlaczem aktualnej temperatury oleju. Urządzenie posiada też lampki kontrolne sygnalizujące osiągnięcie zadanej temperatury.
Nagrzewanie
Frytownica Bartscher ma moc przyłączeniową 6,6 kW, która zapewnia stosunkowo szybki proces nagrzewania się oleju. Każda komora regulowana jest niezależnie za pomocą cyfrowych pokręteł. Istnieje możliwość płynnej regulacji temperatury w zakresie od 50°C do 190°C, co pozwala na dobranie odpowiedniej temperatury do rodzaju frytek. Frytownica posiada także:
- termostat bezpieczeństwa,
- grzałkę z możliwością wychylenia,
- zimną strefę.
Nadaje się do oleju do frytkownic i do tłuszczu w kostkach (frytury). W frytownicach z zimną strefą temperatura oleju w komorze poniżej grzałki jest znacznie niższa od temperatury oleju ponad grzałką. Dzięki temu resztki smażonych produktów opadające na dno komory, nie przypalają się.
*Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające
| Numer katalogowy | A162829 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | MDI SNACK IV Plus |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 561 mm |
| Głębokość | 485 mm |
| Wysokość | 385 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 6.6 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 2 szt. |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Waga | 11.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.