Element roboczy 650, szer. 600 | Bartscher 115113 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115113 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Waga | 21.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.