Elem. roboczy 600, szer. 600, szf. | Bartscher 131915 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 131915 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Waga | 30.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.