Dyspenser rękawiczek K30 | Bartscher 850025 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 850025 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 260 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Waga | 1.72 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.