Dyspenser do napojów DTE5, thermoel. | Bartscher 150983 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150983 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Średnica | 5 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 60 W |
| Waga | 4.15 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.