Dyspenser do napojów 8L | Bartscher 150990 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150990 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 235 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 635 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Waga | 5.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.