Dyspenser do napojów 5 l | Bartscher 150996 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dyspenser do napojów DEW5 marki Bartscher ma pojemność 5 litrów. Doskonale sprawdzi się na wyposażeniu hoteli serwujących posiłki w formie bufetu oraz firm cateringowych.
Materiał wykonania
Wysokiej jakości stal nierdzewna, z której wykonane zostały podstawa i pokrywa dyspensera, nadaje naczyniu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Jest też łatwa do utrzymania w czystości, dzięki czemu całość zawsze prezentuje się estetycznie i schludnie. Pojemnik na napój wykonano z trwałego, przezroczystego tworzywa sztucznego – dzięki temu naczynie jest odporne na stłuczenia.
Ergonomia
Wewnątrz pojemnika dyspensera znajduje się praktyczny wkład, w którym można umieścić kostki lodu w celu schłodzenia napoju – bez jego rozcieńczania. Kranik umożliwia gościom wygodne nalewanie, a dzięki kratce ociekowej łatwiej jest utrzymać porządek i czystość.
| Numer katalogowy | 150996 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | DEW5 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość | 515 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 285 mm |
| Wewnętrzna średnica | 170 mm |
| Waga | 3.10 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.