Dozownik ręczników papierowych, stal CrNi szczotkowana | Bartscher 850006 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 850006 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 285 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Waga | 2.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.