Dozownik mydła do montażu ściennego 1 l | Bartscher 850008 B
dodaj do przechowalni
Opis
Naścienny dozownik mydła marki Bartscher to niezwykle potrzebne urządzenie w dzisiejszym powodzeniu lokalu gastronomicznego, jak i wielu innych działalności. Pomoże ono w zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny.
Duża dźwignia pompki sprawia, że bez problemu możemy ją nacisnąć łokciem, a tym samym nie brudzić dłoni. System natryskowy w idealny sposób rozprowadzi detergent na powierzchni skóry. Dzięki temu w jeszcze skuteczniejszy sposób użytkownik będzie mógł pozbyć się groźnych wirusów i bakterii.
Dozownik wykonany jest z aluminium, polipropylenu i tworzywa sztucznego ABS. Połączenie tych materiałów sprawia, że produkt będzie wytrzymały i z całą pewnością posłuży przez długi czas.
| Numer katalogowy | 850008 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 222 mm |
| Długość | 330 mm |
| Pojemność | 1 l |
| Waga | 0.65 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.