Dozownik mydła, ścienny, StCrNi, 1L | Bartscher 850007 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 850007 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 123 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość | 204 mm |
| Pojemność | 1 l |
| Waga | 0.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.