Dozownik dezynfekcyjny PS 0,9L-W | Bartscher 850019 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 850019 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium, polipropylen, tworzywo abs |
| Szerokość | 92 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Pojemność | 0.9 l |
| Waga | 0.67 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.