Deska do krojenia PRO 53x32 GR-R | Bartscher A120512 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120512 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość | 24 mm |
| Materiał wykonania | HDPE |
| Materiał wykonania | polietylen |
| Piętrowanie | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Kolor | zielony |
| Waga | 3.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.