Deska do krojenia 48x37 W-RK | Bartscher A120593 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120593 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 480 mm |
| Głębokość | 375 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Kontakt z żywnością | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Waga | 1.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.