Deska do krojenia 40x30 W | Bartscher A120587 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120587 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Materiał wykonania | polietylen |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| GN perforowany | Nie |
| GN z uchwytami | Nie |
| Waga | 1.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.