Deska d krojenia PE, krawędź, biała | Bartscher A120588 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120588 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 580 mm |
| Głębokość | 375 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Wysokość GN / Rodzaj | Ociekacz |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |
| Waga | 2.10 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.