Blender barowy PRO TOUCH z osłoną wyciszającą 2,5 l | Bartscher 150193 B
dodaj do przechowalni
Opis
Blender barowy Pro Touch 2,5 l marki Bartscher z osłoną wyciszającą to ciche i wydajne rozwiązanie dla barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Dzięki wysokiej prędkości obrotowej, doskonale radzi sobie z blendowaniem świeżych i mrożonych owoców na smoothie, kruszeniem kostek lodu, miksowaniem koktajli, rozdrabnianiem warzyw czy siekaniem orzechów.
Prędkość obrotów
Blender Bartscher Pro Touch zapewnia wysoką wydajność – na poziomie 28 000 obrotów na minutę. Dzięki temu urządzenie świetnie sprawdza się do szybkiego rozdrabniania nawet twardych składników. Urządzenie posiada 9-stopniową regulację prędkości, co pozwala precyzyjnie dopasować obroty do blendowanego produktu.
Panel sterujący
Blender wyposażono w dotykowy panel sterujący, który pozwala na ustawienie aż do 3 indywidualnych programów o wybranym czasie pracy i prędkości obrotów. Za jego pomocą można też zaprogramować czas timer (od 0 do 180 sekund) lub uruchomić blender w trybie ciągłym. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję pulsowania.
Materiał wykonania
Blender wykonano z tworzywa sztucznego ABS, a przezroczysty pojemnik do miksowania – z wytrzymałego polięglanu. 6-ramienne ostrze jest wykonane z twardej stali nierdzewnej, co chroni je przed uszkodzeniami, tępieniem i korozją.
Cechy urządzenia
- Zdejmowana osłona przed hałasem
- Poziom napełnienia: 2,5 l
- Ochrona silnika
- Gumowe nóżki
- Dociskacz w zestawie
| Numer katalogowy | 150193 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | poliwęglan, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 235 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 560 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1680 W |
| Pojemność | 2.5 l |
| Ilość obrotów | 28000 obr./min |
| Waga | 9.10 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.