Blackbolt mikser planetarny HENDI, HENDI, 7L, czarny, 220-240V/1500W, 460x310x(H)379mm Wariant podstawowy | Hendi 221570
dodaj do przechowalni
221570
Opis
| Numer katalogowy | 221570 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 310 mm |
| Wysokość | 379 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.