Bemar elektryczny | Bartscher 131770 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 131770 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.8 kW |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 85 °C |
| Kranik | Tak |
| Waga | 28.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.