Bemar 650, szer. 600, 1/1GN+ 2x1/4 | Bartscher 115112 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115112 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1800 W |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Wymiary komory | 1 x 1/1 GN , 2 x 1/4 GN |
| Kranik | Tak |
| Waga | 18.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.