Bemar 650, szer. 400, 1/1GN | Bartscher 115111 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115111 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Wymiary komory | 1 x 1/1 GN |
| Waga | 15.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.