Bemar, 3x 1/3GN, 150mm | Bartscher 200233 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 200233 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 338 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 248 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 W |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Wymiary komory | 1 x 1/1 GN |
| Kranik | Nie |
| Waga | 10.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.