Bemar, 1/1GN, 150mm | Bartscher 200230 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 200230 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 338 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 248 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 W |
| Waga | 8.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.