Bateria / Napełniacz z prysznicem i wylewką DOC-3+ | Redfox 00027196
dodaj do przechowalni
Opis
Spryskiwacz z wylewką i baterią stołową
Spryskiwacz DOC – 3+ to podstawowe narzędzie każdej profesjonalnej zmywalni. Umożliwia wstępne spłukanie zanieczyszczeń z garnków i innych akcesoriów kuchennych oraz nalewanie wody. Prezentowany model to spryskiwacz ciśnieniowy ze sterowaniem dźwigniowym.
Budowa i funkcjonalność
DOC – 3+ to model z baterią montowaną do stołu roboczego ze zlewem. Posiada nierdzewny przewód ciśnieniowy wraz ze sprężyną wyrównującą, które umożliwiają łatwe operowanie spryskiwaczem, a także wylewkę z niezależną regulacją. Stabilność utrzymują dwa uchwyty – ścienny i uchwyt spryskiwacza.
W ofercie posiadamy także spryskiwacze z baterią ścienną.
| Numer katalogowy | 00027196 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Waga | 5.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.